Home / Aşk Büyüsü / Medyumlar ve Büyüleri

Medyumlar ve Büyüleri

İnsan her zaman büyülere inanmıştır. Büyülerin varlığı her zaman inanıla gelen bir durum olmuş ve olmaya devam etmektedir. Hemen hemen büyü kavramını duymayan hiç kimse yoktur. Medyumlar bu konuda devreye giriyor.Büyüler bir şekilde  hayatta amacına ulaşmayı başaramamış olan insanların umut kapısı olmuştur.

Medyum Nedir?

            Medyum, ruh ötesi deneyleri neticesinde, ruhlar ile yaşayan insanlar arasında aracılık etiğini ileriye süren kimselere denilmektedir. Ruh bilimcilere göre ise içinde yaşamakta olduğumuz dünya ile eterik dünya arasında bağ kurmayı başaran, iletişimi sağlayan kişilere medyum denir. Medyumlar bu iletişim kurma işini gerçekleştirirken farklı yöntemlere başvururlar.

Medyumlar Hangi Büyüleri Yapar?

Aşk acısı çekenler aşk büyüsü yaptırmak için bir medyum arayışına girerler. Medyumlar, kendisini çaresiz hisseden insanların kapısını çaldıkları umut olmuştur. Evliliği sıkıntılı bir süreçten geçenler bağlama büyüsü için medyum arayışına girerler. Sebebini anlayamadıkları nedenlerden dolayı bazı sıkıntılar yaşayan insanlar büyü bozma işi için medyum yardımına ihtiyaç duyarlar.

Evlenemeyen insanlar bir umut olarak çareyi evlilik büyüsü yaptırmakta bulurlar. Aşık olduğu insanın kendisine karşılık vermesi için tek ihtiyacının etkili aşk büyüsü olduğunu düşünen insanlar, eşinin kendisini aldattığı düşüncesine kapılan ve kendisini bu yönden çaresiz hisseden insanlar kendileri için en ideal çarenin etkili bağlama büyüsü olduğuna inanırlar. Çaresizliklerinin çaresini İstanbul medyum hizmetleri veren kişilerde ararlar. Medyumlar pek çok büyüyü yapabildiklerini ifade ederler. Geri döndürme büyüsü ve benzer nitelikte pek çok büyünün yapılabilmesi için insanlar medyumlara ihtiyaç duyarlar.

Yıldızname Nedir?

            Yıldızname, bir kişinin doğduğu tarih, saat, doğduğu gün ve ismi gibi bilgilerin kullanılması ile birlikte bakılan bir yorum biçimidir. Yıldıznameye bakılarak, kişinin doğduğu günden ölümüne dek başından geçecek olan önemli olayların belirtilmektedir.

            Papaz büyüsü gibi çeşitli büyüye maruz kalanların ruhsal hastalıkların, cin çarpması vb. konularda yıldızname yol gösterici bir özellik taşımaktadır. Bu yöntem kesinlikle fal ya da benzeri bir nitelik taşımamakta olup kağıt, kart, küre gibi araçlara gereksinim duyulmayan bir yöntem olma özelliğine sahiptir. Yıldızname yorumlarında da medyumlardan yardım alınmaktadır. Medyumluk günümüz insanlarının ihtiyaç duyduğu hizmetler arasında gelmektedir. İşini iyi yapan medyumlar, her zaman insanların güvenini kazanmış ve yol gösterici bir tutum sergilemiştir.

 

About Medyum Mesut

Check Also

mardin-medyum

En Etkili Büyüler

Büyü, hala birçok kişinin başvurduğu ve inandığı çözüm yollarından bir tanesidir. Medyumlar tarafından yapılan birçok …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Burada Yapılan İşlemlerin Özgür Mesut Hoca ile ilgisi Yoktur. Bakım İşlemler gibi Tüm konular Ruhani Hoca Tarafından yapılmaktadır.