Home / Aşk Büyüsü / Medyum ve Büyüler

Medyum ve Büyüler

 

Geçmişten bugüne kadar birçok alanda konuşulan büyü medyumlar çeşitli büyüler ile insanların hayatlarının daha olumlu olmasına yardımcı olmaktadır. Bu medyumlar genellikle aşk büyüsü ve bu aşk büyüsünün devamının olması için bağlama büyüsü yapmaktadır. Etkili aşk büyüsü ile her gün binlerce ilişki ve evlilikler kurtarılmaktadır. Evliliği yürütebilmek için gerekli olan tüm koşullar alanında uzman medyum tarafından yapılmalıdır. Aksi halde olumsuz sonuçlar ile karşılaşılabilmektedir.

Bağlama Büyüsü

Eşi ya da partneri ile arasında sorunlar oluşan kişilerin tercih ettiği bağlama büyüsü, büyü yapılan kadın ya da erkeğin evine ve sevdiğine tekrar bağlanmasına yardımcı olur. İşinde uzman bir medyum tarafından yapılan bu büyü etkili bağlama büyüsü olarak çiftlerin arasındaki sorunların çözülmesine yardımcı olur.

Geri Döndürme Büyüsü

Sevdiğinden ya da eşinden ayrılmış olan kişiler için yapılan geri döndürme büyüsü giden kişinin tekrar evine dönmesini sağlar. Eski halinden eser kalmayan evine ve sevdiğine geri dönmesi sağlanan kişi büyü yapıldığının farkında bile olmaz. Bu şekilde ayrılıklar ortadan kaldırılmış olur.

Evlilik Büyüsü

Uzun süren ilişkilerde evlenmek isteyen kişinin karşı tarafa yaptırdığı ya da evlenmek isteyen kişilerin bir an önce evlenmek için yaptırdığı evlilik büyüsü kısmet açma büyüsü olarak da bilinmektedir. Büyü yapıldıktan sonra kişiler kısa süre içinde evlilik teklifi alarak evliliğe adım atabilir.

Papaz Büyüsü

İç huzuru fazla olan evinin içerisinde sürekli tartışma olan kişilerin huzurlu bir hayat sürmeleri için yapılan büyülerden biri olan papaz büyüsü bazı kötü niyetli insanlar tarafında kötüye kullanılabilmektedir. Büyü yapılırken niyetin ve ne amaçlı yapıldığına dikkat edilmesi gerekir. Papaz büyüsünü yanlış yapan kişiler ve kötüye kullanan kişiler daha sonra olumsuz koşullar ile karşı karşıya kalabilmektedir.

Yıldızname

Kişilerin en çok merak ettiği ve geleceği hakkında soru işaretlerinin cevaplandığı fal niteliğinde yapılan bir işlemdir. Yıldızname kişinin doğum tarihi ve doğum saatine göre hesaplanan ve yorumlanan bir işlemdir. Doğru kişi tarafından bakılan yıldızname kişilerin daha huzurlu ve kararlı adımlar atmasını sağlayabilir. İstanbul medyum işinin ehli medyumların bir arada bulunduğu şehirlerden biridir. Kişiye yapılan büyü bozma girişimleri de alanında uzman kişiler tarafından olumlu sonuçların alınması sağlanır.

About Medyum Mesut

Check Also

mardin-medyum

En Etkili Büyüler

Büyü, hala birçok kişinin başvurduğu ve inandığı çözüm yollarından bir tanesidir. Medyumlar tarafından yapılan birçok …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Burada Yapılan İşlemlerin Özgür Mesut Hoca ile ilgisi Yoktur. Bakım İşlemler gibi Tüm konular Ruhani Hoca Tarafından yapılmaktadır.