Home / Aşk Büyüsü / Büyü Çeşitleri Nelerdir?

Büyü Çeşitleri Nelerdir?

Büyü Çeşitleri Nelerdir?

Farklı amaçlarla çeşitli büyü yöntemlerine başvurulabilir. Her büyünün kendine ait birtakım özellikleri bulunur. Örneğin; aşkına karşılık bulamayan ve sevdiği kişinin sempatisini kazanmak isteyen kişiler aşk büyüsü yaptırabilmektedir. Çok daha etkili aşk büyüsü yaptırmak istiyorsanız, bunu belirtmeniz yeterlidir. Çünkü aşk büyüleri kişiye özel yapılır. Bireyler için en uygun aşk büyüsü ne ise, medyum onu uygular.

Evlilik, Bağlama ve Geri Döndürme Büyüsü

Genellikle ikna amaçlı yapılan evlilik büyüsü duygularında samimi olan kişiler için uygulanmaktadır. Evlilik ile ilgili yersiz düşüncelerin ortadan kaldırılması veya mevcut bir ilişkinin evlilik ile sonuçlanması için gerçekleştirilmelidir. Evlilik kararından uzak duran erkekler partnerlerine evlilik teklifi etsin diye başvurulan bir yöntemdir. Sevdiği insanı kendisine bağlamak isteyenler ise, bağlama büyüsü yaptırmayı tercih ederler. Ayrılan eş ya da sevgiliyi geri döndürmek isteyenler de bunun için geri döndürme büyüsü yaptırabilir.

Papaz Büyüsü

Tüm zamanların en etkili büyüsü olan papaz büyüsü çok farklı amaçlarla yaptırılabilir. Kişilerin iradesine müdahale ederek, bireylerin isteği dışında hareket etmelerini ve davranışlarda bulunmalarını sağlayan çok etkili bir büyü olarak bilinir. Papaz büyüsü çok etkili bir büyü olduğundan kolayca çözülemeyeceği ve fark edilemeyeceği söylenir. Yeterli bilgisi olanlar papaz büyüsü bozma yöntemini kullanarak, büyünün bozulmasını sağlayabilir. Çok farklı çeşitleri olduğundan papaz büyüsünü  bozmak için, bu noktada ortak bir çözüm belirtilmemiştir.

Medyumun Özellikleri Nelerdir?

Duyusal algıları oldukça gelişmiş olan ve paranormal güçlere sahip olduğu düşünülen, yaşanılan dünya ile eterik dünya arasında bir bağ kurabilen kişilere medyum adı verilmektedir. Sezgisel yetenekleri bulunan medyumlar yaşanılan dünya ve eterik dünya arasında bağ kurabildiklerinden, telepatik güçleri yüksek kişilerdir. Medyumlardan beklenen, geçmiş ve gelecekten bilgiler vermesi ya da insanların üzerindeki kötü enerjiyi kontrol altında tutarak, dışarı atılmasına yardımcı olmalarıdır.

Bir kişinin veya nesnenin karşılaşacağı tehlikeler ve olumsuz olaylar hakkında geçmişten ya da gelecekten haberler vermesi de beklentiler arasındadır Özellikle büyük şehirlerde İstanbul medyum seçenekleri bulabilmeniz mümkündür. Doğum tarihi ve doğum saati gibi kişisel bilgiler kullanılarak bakılan yıldızname ise, doğumdan ölüme kadar insanların başından geçebilecek önemli olayların belirtisini verebilir.

Büyü Nasıl Bozulur?

Size ya da başka birine yapılmış olan büyüyü bozmak için çeşitli büyü bozma yöntemleri bulunur. Birisine yapılmış olan etkili bağlama büyüsü ya da herhangi bir büyüyü bozmak için çeşitli dualar okunur. En etkili yöntem ise, Kur’an surelerinin okunmasıdır.

About Medyum Mesut

Check Also

ayirma-buyusu

Medyumlar ve Büyüleri

İnsan her zaman büyülere inanmıştır. Büyülerin varlığı her zaman inanıla gelen bir durum olmuş ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Burada Yapılan İşlemlerin Özgür Mesut Hoca ile ilgisi Yoktur. Bakım İşlemler gibi Tüm konular Ruhani Hoca Tarafından yapılmaktadır.