Home / Aşk Büyüsü / Aşk üzerine Bağlama Büyüsü

Aşk üzerine Bağlama Büyüsü

Aşk büyüsü bir nevi bağlama büyüsüdür.  Fakat normal bir aşk büyüsünden farkı  bu çalışma daha çok karşı tarafın gönlünün başka biriyle dolu olduğu, beraber olduğunuz ama size bağlılıkta problem yaşayan veya gözü dışarıda olan bir sevgiliniz, nişanlınız, eşiniz varsa ve size tam anlamıyla bağlanmasını istiyorsanız, ilk günkü aşkını tekrar hissetmesini istiyorsanız kullanılan bir yöntemdir. Duruma göre daha etkili olması için aşk ve bağlama büyüsü şeklinde ikili vefk olarak hazırlanır. Bu çalışma halk arasında bilinen anlamda büyü değildir.

Havas ilmi doğrultusunda dine uygun bir şekilde muska şeklinde hazırlanan ve size kargo ile gönderilen bir vefk çalışmasıdır. Bu vefki çalışmanın türüne göre belli bir süre üzerinizde taşımanız istenir. Vefk size gönderildikten sonra kullanım talimatı ve dikkat etmeniz gereken noktalar tarafımdan bizzat iletilecektir. Bağlama çalışması yaptırdığınız takdirde karşı tarafın bu çalışmadan haberi olmaz. Kendi isteğiyle size sizin ona bağlı olduğunuz gibi bağlanır ve duygu değişimleri yaşar. Bu duygu değişimleri şöyle yaşanır; sizinle olan mutlu ve güzel anları sürekli gözünün önüne gelir, hatırlarken, kötü anıları ve sizde hoşlanmadığı, beğenmediği yönleriniz bilinçaltına gönderilir. Olumsuz hiçbir etkisi yoktur. Bu çalışmayı yaptıracağınız kişiyi iyi seçmenizi öneririm zira havas ilminde tek bir karakter hatası bile geri dönüşü olmayan, hayatınızda büyük olumsuzluklara yol açacak problemlere sebep olacağından bu ilmi çok iyi bilen, işinin ehli ve işine önem veren biriyle çalışmanız gerekir.

Aşk büyüleri bir nevi bağlama büyüsüdür. 

Bu yüzden mutlaka kendini profesyonel olarak tanıtan her medyum hocaya inanmayın. Mutlaka görüşme sağlayıp, ilminden yararlanın. Sitemizde yer alan iletişim kanalları ile sizde saygı değer ilim sahibi hocamız ile görüşebilir, aklınıza takılan her soruyu sorabilirsiniz. Yine aynı şekilde sitemizde yer alan yorumlar ile sevdiklerine kavuşan veya bağlılığını artıran kişilerin yorumlarını okuyabilirsiniz. Aşk bağlama büyüsü dinimizde yer alan ve eski dönemlerden itibaren etkisini hiç kaybetmeden oldukça tercih edilen bir büyüdür.  Sizde değerli hocamıza başvurarak tamamen zararsız ve etkili olan bu büyüden yararlanabilirsiniz.

About Medyum Mesut

Check Also

ayirma-buyusu

Medyumlar ve Büyüleri

İnsan her zaman büyülere inanmıştır. Büyülerin varlığı her zaman inanıla gelen bir durum olmuş ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Burada Yapılan İşlemlerin Özgür Mesut Hoca ile ilgisi Yoktur. Bakım İşlemler gibi Tüm konular Ruhani Hoca Tarafından yapılmaktadır.