Home / Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Medyum Nedir?

Medyum, dünyevi kişilerden elini eteğini çekerek ruhsal alemde yaşayan kişidir. Metafizik varlıklarla iletişi kurarak alternatif yöntemler uygulamaları ile bilinmektedirler.

Medyum Ne İş Yapar?

Medyumlar, kişilerin istekleri doğrultusunda büyü hazırlayan, yapılan bir büyü tespit edip bozabilme yeteneğine sahiptir

Büyü Nedir?

Metafizik varlıkların yardımları ile hazırlanan, insanların duygusal ve bireysel kararlarını değiştirmede kullanılan alternatif bir yöntemdir.

Cin Nedir?

İnsanlar ile aynı coğrafya üzerinde yaşayan, birbirlerini göremeyen varlıklara verilen addır. Üstün yetenekleri ve hızları nedeni ile gözle görülmezler. Din ve Kur’an bilgisi güçlü medyumlar ile iletişime geçer, aracılık ederler. Sıradan insanların iletişime geçmeleri tehlikeli olarak gözükmektedir.

Size Güvenebilirmiyim?

Mesut Hoca,  yıllardır büyü alanında uzman çalışmalar yaparak birçok kişinin hayatında önemli değişimler meydana getirmiştir. Gerçek Referansları sitemiz içerisinde inceleyebilir, aklınızda bulunan soruları iletişim bölümünden gönderebilirsiniz. Mesut Hoca, ilim aleminin yetiştirdiği en iyi hocalardan birisi olarak görülmektedir.”

Papaz Büyüsü Nedir?

Papaz Büyüsü, kişiler üzerine psikolojik baskılar kurarak verdikleri yanlış kararlardan döndürülmesini sağlar. Papaz Büyüsü ile doğrudan bir kişinin bedenini kontrol edebilir, düşüncelerine doğrudan müdahale edebilirsiniz.

Burada Yapılan İşlemlerin Özgür Mesut Hoca ile ilgisi Yoktur. Bakım İşlemler gibi Tüm konular Ruhani Hoca Tarafından yapılmaktadır.