Home / Papaz Büyüsü / Papaz Büyüsü Ters Teper Mi?

Papaz Büyüsü Ters Teper Mi?

Papaz Büyüsü Ters Teper Mi?

Daha önceki yazılarımızda sizlere Aşk Büyüsü ve Bağlama Büyüsü hakkında bilgiler verip, bu büyülerin yapımı öncesi ve sonrasında meydana gelen değişimler ve ters tepme durumlarının olup olamayacağı hakkında konuştuk. Bu yazımızda diğer büyülerden ayrılan Papaz Büyüsü hakkında yazılar yazıp bu büyünün yapımı sonra ters tepmenin olup olamayacağı hakkında konuşmaya geldi.

Papaz Büyüsü başlı başına incelenmesi gereken bir büyüdür. Yapımının oldukça zor ve her medyum tarafından yapılmayacağı hakkında bilgileri hatırlayanlar olacaktır daha önceki yazılarımızda bahsettik. Bu denle zor yapılan bir büyünün yapımında meydana gelecek en ufak bir hatada meydana gelebilecek durumları fazla detaya girmeden açıklamak istiyoruz.

Öncelikle diğer büyü türlerine göre en sık görülen ters tepme bu büyüde görülmektedir. Bilinçsizce yaptırılan ve tamamen bilinçsiz medyumların yapmaya cesaret ettiği bu büyünün ters tepmesi durumunda olayda parmağı olan herkesin başına musallat bulaşabileceğini ve bu musallatlarında kolay kolay çözülemeyeceğini söyleyebiliriz. Ters tepme öncelikle büyü yaptıran kişiye daha sonra medyumda etkisini göstermektedir. Bu nedenle ters tepmeyecek bir şekilde papaz büyüsü yaptırmak isteyen kişiler medyum seçimlerinde diğer büyü türlerine göre daha fazla hassas olmaları gerekmektedir.  Bu yazımızda sizlere ters tepmeye uğramadan papaz büyüsü yapan medyum Mesut hocadan da bahsedeceğiz. Kendisi, büyü türleri üzerinde yaptığı araştırmalar ve edindiği bilgi ve tecrübeler ile başarılı ve etkili büyü yapma konusunda yeterlilik kazanmış, birçok kişinin hayatının değişmesine vesile olmuştur.

About Medyum Mesut

Check Also

Papaz Büyüsü Yapan Güvenilir Medyum Arıyorum

Papaz Büyüsü yapısı itibari ile karanlık büyüler içerisinde yer alan, etkileri kontrol edilmediği sürece büyük …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Burada Yapılan İşlemlerin Özgür Mesut Hoca ile ilgisi Yoktur. Bakım İşlemler gibi Tüm konular Ruhani Hoca Tarafından yapılmaktadır.