Home / Aşk Büyüsü / Medyumluk ve Büyü Çeşitleri

Medyumluk ve Büyü Çeşitleri

Medyum günümüzde birçok alanda insanların duygularına yön veren, ruhlar alemi ile irtibatı sağladığını iddia eden, canlılar ile ölmüş insanlar arasındaki bağları irdeleyebilen kişilere denilmektedir. Medyumlar insanların ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli seanslardan geçtikten sonra onların isteklerini karşılamak için değişik şekillerde büyüler yapmaktadırlar. Medyum olan kişiler normal insanlardan farklı olarak özel yeteneklere sahip olan kişilerdir.

Bu olağan üstü yeteneklerini farklı alemlerde harmanlayarak insanların sorunlarına çözüm sunmaktadırlar. Günümüzde insanlar çözemedikleri sorunlarını çözmek için belirli aralıklar ile ya da sık sık medyumların kapısını çalmaktadırlar. İnsanlığın ilk zamanlarından bu yana var olan bu meslek zaman içinde çeşitli evrelerden geçerek bu günkü adı ile medyumluğa kadar gelmiştir. Medyum olan insanlar günümüz şartlarında mesleklerini en iyi şekilde icra etmektedirler.

 Medyum olan kişilere ulaşım nasıl olmaktadır?

Medyum olan kişiler uzmanlık alanlarına göre ruhlar alemi ile irtibata geçtikleri için sizin ihtiyacınız olan yönde çeşitli büyüler yapmaktadırlar. Diğer meslek gruplarına göre oldukça teferruatlı olan medyumluk birçok bilim dalı hakkında bilgi sahibi olmayı da gerektirmektedir. Zaman teknoloji çapı olduğu için bu mesleği icra eden kişilere ulaşım oldukça kolaydır. Birçok ünlü ve ünsüz bu işi yapan kişiler internet ortamında sık karşımıza çıkmaktadır.

 Medyum olan kişiler ne tarz işler yapmaktadırlar?

Medyumlar birçok alanda bilimsel bilgilere sahip oldukları için farklı alanlarda büyü işi yaparak insanların hayatına şekil vermektedirler. Hayatınızda çok olmasını istediğiniz bir olay gerçekleşmiyor ise bir medyumun kapısını çalmanızda yarar vardır. Medyumlar başlıca aşk büyüsü, bağlama büyüsü, ayırma büyüsü, soğutma büyüsü, ayrılan çiftleri birleştirme büyüsü, etkili aşk büyüsü, papaz büyüsü ve domuz büyüsü gibi birçok alanda büyü yapmaktadırlar. Kısaca bu büyüler hakkında açıklama yapmak gerekirse şöyledir.

Aşk büyüsü;

           Aşk büyüsü, aşkına karşılık bulamayan çiftler için, aralarında aşk bağı zayıf olan çiftler, çiftler arasında sevgi ve saygı bağı olmayanlara veya zayıf olanlar için yapılan büyüdür. Evlenen ya da sevgili olan kişiler arasında ilişkiler istenen boyuttan daha az seviyeye inmiş ise veya hiç kalmamış ise böyle durumlarda aşkın alevlenmesi için medyumlar aşk büyüsü yapmaktadırlar. Aşk büyüsü yaptırmak için aranızda o kişi ile mutlaka bir bağ bulunması gerekmektedir.

Bağlama büyüsü;

           Bağlama büyüsü daha çok evli çiftlerin eşlerinin farklı kişiler ile ilişki kurmasını önlemek için yaptırmak istedikleri bir büyüdür. Bu büyüyü daha çok evli bayanlar yaptırmaktadırlar. Kocalarını başka kadınlar ile paylaşmak istemeyen kadınlar, eşlerinin o kadınlara bağlanmasını engellemektedirler. Bir bakıma aslında bu büyü zinayı önlemek için de yaptırılmaktadır.

 

Geri döndürme büyüsü;

           Geri döndürme büyüsü, daha çok ayrılan ya da ayrılma noktasına gelen çiftlerin yaptırdıkları büyüdür. Oldukça efsunlu olan bu büyü en zor yapılan büyü çeşitlerindendir. Çünkü eşler arasındaki bağ hiç kalamamış ya da çok az derecede kalmıştır. Bu bağı tekrar geri getirmek biraz zaman alabilmektedir. Medyumlar bu büyü için çok teferruatlı bir çalışma yaparak eşler arasındaki bağı tekrar geri getirmektedirler.

 

About Medyum Mesut

Check Also

ayirma-buyusu

Medyumlar ve Büyüleri

İnsan her zaman büyülere inanmıştır. Büyülerin varlığı her zaman inanıla gelen bir durum olmuş ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Burada Yapılan İşlemlerin Özgür Mesut Hoca ile ilgisi Yoktur. Bakım İşlemler gibi Tüm konular Ruhani Hoca Tarafından yapılmaktadır.