Home / Aşk Büyüsü / Medyum Ne Demek

Medyum Ne Demek

Medyum Ne Demek

Yıllar boyunca insanlar medyumları hep gelecekten haber veren, üfürükçü, falı kişiler olarak tanıdılar ve hep dalga konusuna alarak yaptıkları hiçbir uygulamaların aslında nelerde işe yaradıklarını asla bilmemektedirler. Medyumlar, gizliden gizliye geliştirdikleri uygulamalar ve metafizik varlıklar ile kurdukları iletişimler ile milyonlarca insanın hayatına etki edecek değişimlere imza atmışlardır. Medyum kelimesinin asıl tanımı ise şu şekilde betimlenebilir; Medyumlar, cinler dünyası ile insanoğlu dünyası arasında iletişimi sağlayarak doğaüstü olayların gerçekleşmesi sağlamaktadırlar. Medyumlar, gelecek denilen kader ile alakalı olan durumlar hakkında asla bilgi vermezler, verecek gücü kendilerinde bulamazlar. Yıldızname ile ancak kişinin takım yıldızı aracılığıyla geçmişte yaşadığı olaylar hakkında bilgi verebilir, buna bağlı olarak hayatının devamında yaşanması muhtemel olan olaylar hakkında bilgi vermektedirler.

Medyumlar, teknolojinin gelişmesi ile gün yüzüne çıkmış, daha önce sadece kulaktan dolma olarak yerleri hakkında bilgiler edinebiliyordu. Şimdi neredeyse her medyumun kendine ait bir İnternet sitesi yer almakta ve hizmetlerinin büyük bir kısmını İnternet aracılığı ile gerçekleştirmektedirler. Bu alanda yaşanılan gelişmeler bazı olumsuzlukları da beraberinde getirmektedir. Popülerliği artan her durum ve kişilerin bir çakma modelleri çıktığı gibi medyumların da çakma, sahte modelleri piyasalarda gezmekte ve insanlara hizmet atı altında yaklaşmakta ve para koparabilmek adına ellerinden geleni yapmaktadırlar.

Bu durumdan etkilenmek istemeyen kişiler, kendilerini sağlama almak amacı ile toplum tarafından saygı duyulan, tanınan bir medyum ile tanışmak ister, büyü yaptırmak ister. Bu aşamada devreye giren ve toplumda bir saygısı bulunan Medyum Mesut hocamız, medyumluğu ve büyü ilimi ile oldukça başarılı ve saygılı bir ilim adamıdır.

About Medyum Mesut

Check Also

ayirma-buyusu

Medyumlar ve Büyüleri

İnsan her zaman büyülere inanmıştır. Büyülerin varlığı her zaman inanıla gelen bir durum olmuş ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Burada Yapılan İşlemlerin Özgür Mesut Hoca ile ilgisi Yoktur. Bakım İşlemler gibi Tüm konular Ruhani Hoca Tarafından yapılmaktadır.