Home / Aşk Büyüsü / Kuvvetli Büyüler

Kuvvetli Büyüler

Kuvvetli Büyüler

Bugün sizlere özel bir konudan ziyade genel bir konudan bahsedeceğim. Konumuzun genel içeriği Büyü Dünyası.. Bu dünyanın nasıl olduğu, neleri içerisinde barındırdığı, tehlikeli bir yanının olup olmadığı gibi konulardan bahsedeceğiz.

Öncelikle büyüden başlayalım. Büyü, özel yetiştirilmiş kişilerin (bu konuda medyum demek daha doğru olur), metafizik varlıklarla iletişim kurarak insanlar üzerinde yarattıkları etkiye verilen isimdir. Her insan metafizik varlıklarla iletişim halinde bulunamaz. Bunun için güçlü bir iman ve dua ilimlerine hakim olmak gerekmektedir. Bu gücü elinde bulunduran kişiler için artık dünya hayatının bir önemi olmadığı gibi maddi kaynakların da bir önemi yoktur. Onlar artık dünyanın genel yapısını çözmüşlerdir. Bilgisiz kişiler ise bu dünya içerisinde hayatlarının en büyük hatasını yaparak büyük bir karanlığa sürüklenme adına büyük bir adım atmışlardır.

Büyü Dünyası, içerisinde birçok iyi ve kötü büyüyü bir arada barındırmaktadır. Bunlar insanların hayatını hem olumlu derecede, hem de olumsuz derecede etkilemektedir. Bu yüzden dinimize göre büyü haram ve günah kabul edilmiştir. Büyü, insan beynine direk müdahalede bulunduğundan günah kabul edilmektedir. Büyüye maruz kalan kişi yaşanılan olaylardan tamamen habersiz olması nedeni ile yaptıklarından sorumlu tutulmamaktadır.

Tıp dünyası her geçen gün gelişmesi ile birlikte halen büyüye karşı bakış açısı değişmemiştir. Büyü diye bir şey olamayacağı, yaşanılan er şeyin bir senaryo olduğu, kişinin ruhsal bir bozukluktan dolayı davranışlarında değişimler meydana geldiğini söylemektedir. Kabul edilen 4 kutsal din ve 4 kutsal kitaba göre cinler alemi ve büyülerin var olduğu belirtilmiş ve iki ayrı türün de birbirleri ile olan iletişimlerinin yasaklandığı söylenmektedir.

 

About Medyum Mesut

Check Also

ayirma-buyusu

Medyumlar ve Büyüleri

İnsan her zaman büyülere inanmıştır. Büyülerin varlığı her zaman inanıla gelen bir durum olmuş ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Burada Yapılan İşlemlerin Özgür Mesut Hoca ile ilgisi Yoktur. Bakım İşlemler gibi Tüm konular Ruhani Hoca Tarafından yapılmaktadır.