Home / Şehir Medyumları / Kütahya Medyum

Kütahya Medyum

Son zamanlarda herkes medyumluğu bir meslek, bir kazanç kapısı görmesi nedeniyle çok yaygın bir hale gelmesine nede olmuştur. Eline tesbih alıp cübbe giyen kişiler kendini medyum, hoca olarak tanıtması insanlarda büyük bir güven kaybı oluşturmaktadır.

 

Oysaki medyum hocalar çok zor şartlar altında yoğun çalışmalar neticesinde eğitilmektedir. Özel yöntemlerle, özel ilim kitapları ile eğitilmektedir. Gerçek bir medyum yaptığı çalışmalardan asla yüksek bir bedel talep edemez. Gerçek bir medyum sadece yaptığı masrafların bedelini alınır. Kütahya Medyumları ise yaptığı çalışmalar ise ayrı bir özenle gerçekleştirmektedir.

 

Kütahya Medyumlarının en büyük özellikleri ise, yaptıkları çalışmaların büyük başarılar göstermesidir. Yapılan çalışmalar genel olarak kişiye özel yapılmakta olup, başarı oranları yüksek olmaktadır. Genel olarak en çok yaptırılan büyü çeşitleri ise Kısmet açma ve canbar aşk büyüsüdür. Bu büyüler ile genel olarak açıklamalar ise aşağıda belirteceğiz.

 

Kısmet açma büyüsü, genellikle evlilik çağına erişmiş Kütahyalılar tarafından tercih edilmektedir. Genel olarak içeriğinden bahsedecek olursak, eş veya sevgili bulamamış kişiler bir yuva kurmak amacıyla medyumların kapısını çalmaktadır. Yapılan çalışmalar sonucunda büyü yaptıran kişiye özel olarak hazırlanan muska asılır ve etkisini göstermesi durumunda kısmeti açılmaya başlar. Zamanla kısmeti açılmaya başlayan kişi birçok talip ile görüşmeye başlar ve zaman içerisinde mutlu bir yuva kurar.

 

Kütahya Medyumlarının diğer bir faaliyeti ise canbar aşk büyüsüdür. Bu büyü oldukça güçlü bir aşk büyüsüdür. Büyü yaptıran kişi çevresinde bulunan bir kişiyi kolay bir şekilde tesiri altına alabilir, kendisine aşık edebilir. Tespit edilebilmesi oldukça güçtür. İyi bir medyum hoca ile yapılabilmesi durumunda bozulması zordur.

 

About Medyum Mesut

Check Also

eskisehir-medyum

Eskişehir Medyum

Eskişehir Medyum Her insan, geleceği ile ilgili bilgileri öğrenmek ister. Bu bilgiler doğrultusunda hayatı ile …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Burada Yapılan İşlemlerin Özgür Mesut Hoca ile ilgisi Yoktur. Bakım İşlemler gibi Tüm konular Ruhani Hoca Tarafından yapılmaktadır.