Home / Anasayfa / En İyi Medyum

En İyi Medyum

Medyumlara gitmekte amacımız nedir diye kendinize sordunuz mu? yada Siz hiç medyum nasıl olunur biliyor musunuz ? Medyum olmak için çalışmalar yapılmalımıdır? Gerçek bir medyum ile karşılaşıp karşılamadığınızı nasıl anlarsınız sizlere bu makalemizde bunları anlatacağız. Burada belirtmek istediklerimiz doğru ve yanlışı ayırmanız olacaktır.

Medyum Arıyorum ama En iyi Medyum Hangisi?

İnternetin yaygınlaşması ile medyum ve medyum siteleri artmakta ve umut tacirliği yapılmakta. Bu konuda Yıllardır deneyim sahibi Medyum Mesut Hocamız sizlere farkları ve ayırt etme yöntemlerini anlatacak. Bir kere medyum olmak aileden yada Elden yani atadan gelen bir özellik olabilir. Yani iyi bir ilim sahibi bir hocadan 40 gün süren zor bir eğitim ardından yapılan Rahmani işler ile Hocalığa başlanmalıdır.

Yada uzun yıllar musallatına maruz kalan bir hasta olarak Ruhani varlıklara hükmederek Büyük, ilim sahibi bir hoca tarafından yetiştirilmek. Medyum Mesut Hocamız Zamanında ciddi bir Etki altınada kalarak Ruhani bunalımlar atlatarak kendini yetiştirmiş ve Hocasının sayesinde bugun Türkiyenin en iyi medyumları arasında yer almaktadır.

Medyumlar Ne Yapar

Saygıdeğer arkadaşlar lütfen bir medyumu sakın ama sakın bir falcı ile karıştırmayın. Aslında Hocamız medyum kelimesinide yanlış bulmaktadır. Medyum ileriyi gören anlamına da gelmektedir. Unutmayın arkadaşlar Gaybı sadece ALLAH (ca) Bilir. Medyumlar Sizlerin maaruz kaldığı cin musallatını, Büyüyü tesbit eder onlar ile ilgili işlemler yapar.

Bunun Dışında karı koca arasında sorunlar varsa eşini terk eden koca – karı ayrılıklarında Geri Döndürme Büyüsü yapar. Eğer koca karısını Aldatıyorsa Bağlama Büyüsü yapar eğer aralarında soğukluk varsa Aşk Büyüsü yapar. Burada Harama kaçmayan her işlemde Medyum Mesut Hocamızı arayabilirsiniz.

Unutmayın Sizin işlerim rast gitmiyor el attığım her iş sorun oluyor, Aşk hayatım kötü iş hayatımda sorunlar yaşıyorum diyorsanız Aramaktan sakın Çekinmeyin.  Rızık kapanıklığıi Kısmet Açma Gibi işlemler yapılabilir. Bunların her birisini Sizler için engelleyen bir Ruhani varlık olabilir.

Çözüm İçin Medyum Mesut Hocamız her zaman yanınızda.

About Medyum Mesut

Check Also

Medyumlar Ve Tılsımlı Büyüleri

Medyumlar Ve Tılsımlı Büyüleri Diğer insanlardan farklı olarak, olağan üstü özelliklere sahip olan medyumlar, insanların …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Burada Yapılan İşlemlerin Özgür Mesut Hoca ile ilgisi Yoktur. Bakım İşlemler gibi Tüm konular Ruhani Hoca Tarafından yapılmaktadır.