Home / Aşk Büyüsü / Canbar Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Canbar Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sevgili Arkadaşlar, canbar aşk büyüsünün en doğru halini öğrenebilmek için tam bir ay boyunca site site dolaştım; çünkü hiçbir site canbar aşk büyüsü nü bütün ayrıntılarıyla anlatmıyor.

fakat kaygılanmana gerek yok; zira benim saatlerce inceleme yaparak öğrendiğim canbar aşk büyüsünü sen bu sayfayı okuyarak tamamen öğrenmiş olacaksın. sakın yazıyı sonuna dek okumadan büyüyü tatbik etmeye kalkışma; çünkü birçok ayrıntıyı kaçırma riskin var.

bu sayfada sadece canbar aşk büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabını değil, genel anlamda büyülerle, özel anlamda ise bu büyüyle alakalı birçok önemli ayrıntıyı da bulacaksın. uludağ sözlüğe özel olarak yazdığım canbar büyüsünün detaylarına geçebiliriz şimdi:

canbar aşk büyüsünün malzemeleri

dostum, malzeme listemiz şöyle:

1. bir adet sevilen kişinin sureti.
2. bir adet senin suretin.
3. bir kağıt parçası üzerine yazılıp suretlerin altına asılacak bir dua.
4. 999 adet ya vedûd esması.

şu suret meselesine açıklık getirerek başlayalım:

suret, resim veya fotoğraf olabileceği gibi insanı simgeleyen bir heykel de olabilir. hatta bir bez bebek veya tahtadan yapılmış bir bebek de olabilir.

yani canbar aşk büyüsü için kullanılacak suretin illa ki fotoğraf olma şartı yok; hatta eskiden fotoğrafın olmadığı dönemlerde resim veya heykel kullanılırmış sadece.

peki, elinde kendine aşık etmek istediğin insanın fotoğrafı yoksa, nasıl temin edeceksin resim veya heykeli? şöyle:

bir yerden herhangi bir şey temin etmene gerek yok; zira bu sureti kendin de yapabilirsin. hem de kolaylıkla.
mesela eline bir kağıt parçası alıp onun üzerine bir çöp adam (veya kadın) yapıp bu benim sevdiğimin suretidir dersin, olur biter.

veya eline bir çamur parçası alıp şekil vererek, işte bu insan sureti benim kendisine canbar aşk büyüsü yapacağım kişidir, diyerek sorunu halletmiş olursun.

gelelim canbar aşk büyüsünün devamına:

canbar aşk büyüsünün yapılış şekli

evet elinde hem kendi suretin (fotoğraf, heykel veya resim) hem de sevdiğin insanın sureti olduğuna göre artık bu iki surete 999 defa ya vedûd okuyabilirsin.

ya vedûd\’un aşkı ve sevdayı simgeleyen muazzam etkili bir esma olduğunu unutmamak lazım.

999 kez ya vedûd okuduğun iki sureti artık yan yana getirip hayalinde de bu iki suretin (yani senin ve onun) birlikte olduğunu düşünmelisin. bu arada ya vedûd\’dan medet umman gerekiyor tabi.

şimdi, iki suretin de kalp hizasını tespit edip ikisine de birer yuvarlak çizmen gerekiyor. yuvarlağı iki suretin de kalp odağına çizdiğine göre, bu yuvarlaklara anne adı + kişi adını yazabilirsin.

evet, ilkin sevdiğin kişinin kalp odağındaki yuvarlağa onun anne adını ve onun adını; sonra ise kendi suretinin aynı yerine kendi anne adını ve kendi adını yazmalısın.

eğer sevdiğin kişinin anne adını bilmiyorsan anne adı yerine \”filan\” yazmalısın. falan oğlu mehmet, falan kızı yaprak gibi…
şimdi de bu iki suretin altına yapıştıracağın kağıt parçasına ve bu kağıt parçasının üzerine yazılacak duaya gelelim:

canbar aşk büyüsünün duası

\”ey allah\’ın mübarek ve sefil mahlukat-ı ilâhiyesi! iyi bilin ki bu kişiler birbirinin aşkı ve sevdalısıdır. bu iki insanı ayırmaya yeltenen eller, gün yüzü görmez. böyle biline!\”

bu ifadeleri temiz bir kağıt parçasının üzerine yazıp her iki suretin de altına yapıştırmalı ve bu haliyle iki sureti de bir duvara asıp bir hafta boyunca duvarda kalmasını sağlamalısın.

fakat bir noktayı atladık:

bu kağıt parçasını iki suretin altına yapıştırdıktan sonra, her iki surete tekrardan 999 defa ya vedûd okuyup \”sıcak nefesinle\” üflemelisin. yani sıcak nefesinle üfleme işleminden sonra suretleri duvara asman gerekiyor.
peki, ya sonra?

dostum, sonrası yok; çünkü canbar aşk büyüsü bu kadar. fakat bilmen gerekenler bu kadar değil. şöyle ki:

1. birçok insan bu büyüyü, canbar aşk büyüsü olarak değil canbar duası olarak bilir. bu da, büyü ile duanın kesişme noktası olan \”ak büyü\” kavramını getiriyor akla. yani canbar aşk büyüsü, bir başkasına zarar vermeyi amaçlayan \”kara büyü\”lerden biri değil. zaten ya vedûd esması da bunu destekler.

2. piyasada canbar duasının birçok varyasyonu var. hangisinin doğru olduğunu allah bilir.

About Medyum Mesut

Check Also

ayirma-buyusu

Medyumlar ve Büyüleri

İnsan her zaman büyülere inanmıştır. Büyülerin varlığı her zaman inanıla gelen bir durum olmuş ve …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Burada Yapılan İşlemlerin Özgür Mesut Hoca ile ilgisi Yoktur. Bakım İşlemler gibi Tüm konular Ruhani Hoca Tarafından yapılmaktadır.