Home / Anasayfa / Bitlis Medyum – Bağlama Büyüsü

Bitlis Medyum – Bağlama Büyüsü

Türkiye’nin nüfus bakımından en büyük şehirlerinden birisi olan Bitlis, tarihi ve güzellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Ne kadar sıcak ve kalabalık olsa da, giden bir daha geri gelemiyor. Doğası ile, eski tarihi medeniyetleri ile yerli yabancı birçok turiste yıllardır ev sahipliği yapmaktadır.

 

Bitlis halkı, dışarıdan bakıldığı üzere sakin ve huzurlu bir yapıya sahip değildir. Son zamanlarda metafizik varlıklar ile başları oldukça sıkıntıya girmektedir. Tarihi güzelliklerden faydalanmak isteyen birkaç kişi define avı sırasına farklı sonuçlar alarak hayatlarında görmedikleri şeylere tanık olabilmektedir.

 

Eski yıllardan kalma defineler genelde koruyucu cinler tarafından yönetilmektedir. Eğer bu bilgiyi es geçip kendi başınıza kazı yapmaya kalkarsanız Adana halkı gibi psikolojik sorunlara maruz kalabilirsiniz.

 

Bitlis Medyumları yıllardır bu gibi sorunlar nedeni ile Cin Musallatı konusunda çalışmalar yapmaktadır. Seneni ne olursa olsun bir nedenden dolayı musallata uğrayan kişi için artık hayat başka bir boyuttadır. Kişi aklını yavaş yavaş yitirerek yönetimini tamamen metafizik varlıkların eline bırakmaktadır. Bu durum hem kendisi için, hem de ailesi için büyük bir sorun teşkil etmektedir. Musallat atına giren kişi, başta kendisine olmak üzere çevresinde bulunan kişilere zarar vermektedir. Bu durumun tek bir çözüm yolu bulunmaktadır.

 

Bitlis Medyumları yıllardır bu gibi sorunları çözmek adına Büyü Bozma işlemini yapmaktadır. Bu işlem ile büyü ve musallata uğrayan kişilere tamamen özel yöntemler ve seanslar uygulanmaktadır. Kişiye musallat olan cin ırkı ile iletişime geçilerek musallat olma nedeni öğrenilir ve bu sorunu ortadan kaldırmak için çalışmalar yapılmaktadır. Kimi zaman yapılan işlemler basit bir şekilde halledilir, kimi zaman ise çok zor ve güç bir şekilde sonuca bağlanmaktadır. Sonuç olarak Bitlis Medyumları faaliyetlerini sadece bu gibi işlemler için kullanmaktadır.

 

About Medyum Mesut

Check Also

Aşk Büyüsü Medyum

Medyum Mesut Sorunlarınızı Büyüler İle Çözün

Sorunlarınızı Büyüler İle Çözün Güvenilir ve gerçek medyumlar ile çözemediğiniz bütün sorunlara bir çare bulabilirsiniz. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Burada Yapılan İşlemlerin Özgür Mesut Hoca ile ilgisi Yoktur. Bakım İşlemler gibi Tüm konular Ruhani Hoca Tarafından yapılmaktadır.